Satınalma ve Tedarik Zincirlerinde Performans Yönetimi Eğitimi 21 Kasım’da

Performans ve süreç yönetimi konusunun her yönü ile ele alınacağı “Satınalma ve Tedarik Zincirlerinde Performans Yönetimi” eğitimi 21 Kasım 2019’da İstanbul’da gerçekleştirilecek. İstanbul Üniversitesi Tedarik Zinciri Yönetimi Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Murat ERDAL ve İstanbul Üniversitesi SBF Üretim Yönetimi ve Pazarlama Anabilim Dalı Arş. Gör. Adil ÜNAL tarafından verilecek eğitim satınalma ve tedarik zinciri yöneticilerinin süreç ve performans yönetimine yaklaşımlarını geliştirmeyi amaçlıyor.

Tedarik Zinciri Operasyonel Referans Modeli’nin (SCOR) kapsamlı bir şekilde değerlendirileceği eğitim için Prof. Dr. Murat ERDAL, “Tedarik Zincirine daha sistematik ve süreç odaklı yaklaşılması gerekiyor. Klasik fonksiyonel yaklaşımları günümüzün tedarik zincirlerine uyarladığımızda işletmeler sorunlarla karşılaşabiliyor. Bu eğitim ile süreç tabanlı düşünme ve performans ilişkisini ortaya koyup yöneticilerimizin bilgi birikimine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Tüm Türkiye’den Satınalma, Lojistik ve Tedarik Zinciri Yöneticilerimizi hem 20 Kasım’daki Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi Konferansı’na hem de bu eğitimimize davet ediyoruz” dedi.

Arş. Gör. Adil ÜNAL ise SCOR modelinin üzerinde durarak işletmeye uyarlanabilmesi ve uygulanabilmesi için doğru yaklaşımın gerekliliğini vurguladı ve “SCOR modeli ilk versiyonu 1996 yılında yayınlandı. 100’den fazla uluslararası firmanın ve danışmanın katkıları ile oluşturulan ve sürekli güncellenen bu model, işletmelerin tedarik zinciri operasyonları için bir el kitabı niteliğinde. Eğitim kapsamında bu modele ve benzer modellere ilişkin kapsamlı bilgi paylaşarak işletmeler için uyarlanabilmesi konusunda önerilerimizi sunacağız” dedi.

Satınalma ve Tedarik Zincirlerinde Performans Yönetimi eğitimi Buyer Network plaftormunda Profesyonel Üyelik sahibi olanlar için avantajlı fiyatlar ile sunuluyor.

Detaylı Bilgi ve Online Ödeme için: https://buyernetwork.net/egitim

Eğitim Kaydı için info@tinova.com.tr adresine katılımcı bilgilerini gönderebilirsiniz.

TİNOVA BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
İstanbul Teknokent Ofis No:105 34320 Avcılar / İSTANBUL
+90 (212) 509 56 56
info@tinova.com.tr

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

İçeriği derecelendirmek için butonlardan birine basabilirsiniz.

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.