Kurumsal Pazarda “Değer Yaratan Buyer Network” İş Dünyası ve Pazaryeri Çözümlerine Bir Yenisini Ekledi.

  • Pazaryerinde Olmanın Ayrıcalıkları İle Tanışın.
    Ticaretinizi Artırın. Ürün Alın-Satın, Teklif Toplayın.

Buyer Network iş dünyasında yer alan 7.500 + firma ve yöneticiler gibi Pazaryeri’nde firma sayfanızı kolaylıkla oluşturup ticaretinizi geliştirebilirsiniz.

  • İşinize ve Markanıza Doğrudan Güç Katıyoruz.

Pazaryerinde olmak sizi karar vericilere yakınlaştırır. Firma ve yöneticilere özel fırsat ve kampanya geliştirme imkanlarından yararlanırsınız.

  • Yeteneklerinize Uygun Yol Haritasını Birlikte Hazırlıyoruz.

Kariyer seçeneklerinizi ve rekabet avantajınızı artırın.
Benson & Partners işbirliği ile oluşturulan Yönetici Yerleştirme Programı’na katılın. Profil bilgilerinizi ve özgeçmiş sayfalarınızı güncelleyin.

Her konferans bizim için bir şölendir. Yüz yüze sohbet etmenin gücüne inanırız.

Yönetici ailesi olarak bir araya gelir, sektörel başarı örneklerini inceleriz. Yeni iş fırsatları ve güzel fikir alışverişleri için güzel ortamlar sağlıyoruz.

  • Uzaktan Eğitimin Adresi “Buyer Network Öğrenme Merkezi”.

Öğrenme Merkezi’nde yüzlerce mesleki sunum, makale ve yönetici eğitim vakalarını inceleyebilirsiniz. Size fayda sağlayacak dokümanlara ulaşarak zamanınızı etkin yönetirsiniz. Firmanızın İnsan Kaynakları bölümü ile iletişime geçerek onlara eşsiz bir kütüphane kazandırabilirsiniz.

  • Değer Yaratan Network’te İş Çevrenizi Genişletiyoruz.

Buyer Network ailesi günden güne büyüdü ve zenginleşti. Aktif yönetici ve etkin firma kimliğinizle sizi de Değer Yaratan Buyer Networkte görmek isteriz.

 

İçeriği faydalı buldunuz mu ?

İçeriği derecelendirmek için butonlardan birine basabilirsiniz.
Buyer Network Ticaret ve İş Platformu
İŞ DÜNYASI ve PAZARYERİ -Satış ve Pazarlama Faaliyetleri -İlan Yayınlama -Firma Ekleme, Firma Tanıtımı, Sertifika Yayınlama -Ürün Ekleme, Doğrudan Satış -Tedarikçi Araştırması, Tedarikçi Firma Ürün ve Hizmetleri YÖNETİM UYGULAMALARI -Sektör Araştırmaları ve Karşılaştırma Analizleri -Kariyer Fırsatları -İş İlanları MESLEKİ GELİŞİM ve ZENGİN İŞ ÇEVRESİ (Networking) -Eğitim, Konferans, Seminer vb. etkinliklere katılım -İlişki Geliştirme -Mesleki Forumlar ve Deneyim Paylaşımı -Kişisel Gelişim -Kariyer Geliştirme -Bilgi Paylaşımı BuyerNetwork.net © 2014

PAYLAŞIMLAR

Lütfen yorumunuzu girin !
Lütfen adınızı giriniz.