Planet, müşteri talep ve beklentiler doğrultusunda zaman ve maliyet hesapları yaparak en uygun taşımacılık alternatiflerini sunmakta ve uygun teknolojik donanım kullanarak gümrükleme ile birlikte uluslararası Hava, Deniz ve Kara taşımacılığı hizmetlerini vermektedir. Deniz Taşımacılığı (Komple, Parsiyel, Transit, Kapıdan Kapıya) Hava Taşımacılığı (Tarifeli ve Charter Uçuşlar ile, İthalat, İhracat, Transit, Kapıdan Kapıya) Çoklu taşımacılık ile kapıdan kapıya servis Kara Nakliyesi ( Yurt İçi & Yurt Dışı ) Ağır Yük/Gabari
Dışı Kargo Taşimacılığı (Proje Yüklemeleri) Gümrükleme Hizmetleri Neden PLANET ; PLANET ile çalışmayı tercih ederek, işinizi anlayan, sizin ihtiyaçlarınızı, gereksinimlerinizi fark eden güvenilir bir ortak bulacaksınız. PLANET olarak sizin tüm nakliye ihtiyaçlarınız için tek kapı olabilecek kalifiye personel ve global acente ağına sahibiz. PLANET tüm armatörler ve hava yolu sahipleriyle özel anlaşmaları sayesinde, sizin her zaman en iyi servisi, en iyi fiyat karşılığında satın almanızı sağlar.
PLANET olarak, uluslararası nakliyenin karmaşık olduğu durumlarda size yol gösterecek, güvenebileceğiniz ve sizin menfaatlerinizi koruyabilecek bilgi birikimi, farkımızı ortaya daha fazla çıkartacaktır. Tüm hizmetlerimizi kapsayan her türlü hasara karşı sigortamız sayesinde işimizi yapıyoruz.

Etiketler:Deniz Taşımacılığı, Hava Taşımacılığı, Çoklu Taşımacılık, Ağır Yük/Gabari Dışı Kargo Taşımacılığı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here