Değerli okurlar,

Dolu dolu Nisan sayımızla yine birlikteyiz. Birbirinden değerli makale ve sektörel tedarik zinciri uygulamaları ile karşınızdayız. Mesleki eğitimlerde kullana-bileceğiniz örnek olay (vaka) çalışmaları ve satınalma testleri ile dergi içeriğini zenginleştiriyoruz.

Yazıları ile katkı veren değerli yöneticilerimize ve uzmanlarımıza teşekkür ediyorum.

Satınalma Cep – Akıllı Satınalma Asistanı Uygulamasını devreye aldık. Mobil cihazlarınıza ücretsiz indirebilirsiniz.

Alım taleplerini karşılamaya yönelik, güvenilir tedarikçilerden hızlı teklif topla-ma imkanı veren Satınalma Cep Uygulamasında tedarikçi firma sayfaları, ürünler, fırsatlar, e-öğrenme, kişisel gelişim, sektörel haberler, fuarlar, şirket satın alma check-up yer almaktadır.

İnteraktif biçimde çalışan uygulamada teklif almak isteyen alıcılar siparişlerine ilişkin tüm detayları saniyeler içerisinde girebilmektedir. Alıcılar alternatif tedarikçi araştırmasını süratle yaparken zaman ve maliyetten tasarruf sağlamaktadır. Tedarikçiler ise anlık bldirimler ile “Alım Talepleri”‘ni görüntüleyebilmekte ve hızlı bir şekilde teklif verebilmektedir. Böylelikle tedarikçilerimiz Türkiye çapında satış fırsatı, dinamik satış kanalı ile pazar geliştirme, binlerce firma ve alıcıya kolay erişim imkanına kavuşmak-tadırlar.

Satınalma Check-Up

Satınalma Cep Mobil Uygulama içerisinde, işletme satınalma ve tedarik zinciri operasyonlarınızın gelişmişlik seviyesini tespit edebileceğiniz kapsamlı sistem analiz ve değerlendirme (check-up) bölümü oluşturduk. A’dan Z’ye Satınalma Check-up ile satınalma ve tedarik sisteminizin ne kadar sağlıklı çalıştığına ilişkin bir analiz gerçekleştirebilirsiniz.

Kitap Hediyelerimiz

Satınalma Cep uygulamamız çok tuttu. Tüm kullanıcılarımıza teşekkür ediyoruz. Alım taleplerini Uygulama üzerinden geçen arkadaşlarımıza çeşitli hediyeler veriyoruz. Her ay şanslı kullanıcılarımıza 4 farklı alanda toplam 20 kitap armağan ediyoruz. Kitapları kargo ile adresinize ücretsiz olarak gönderiyoruz.

İşlerinizde bol kazançlar diliyorum. Yeni sayımızda görüşmek ümidiyle.

EDİTÖR

PROF. DR. MURAT ERDAL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here