Satınalma Mobil Uygulama

Değerli Okurlar,

Satınalma Dergisi olarak tüm sanayi bölgelerimizi düzenli bir şekilde ziyaret ediyoruz. Güneyin Üretim Üssü Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, ATAK ve Re eks Gazetesi işbirliği ile düzenlenen “Burada Ne Üretiliyor ?” etkinliği kapsamında sanayiciler ve sektör yöneticileri ile bir araya geldik. Çok verimli geçen bu etkinlikte deneyimlerimizi paylaşma imkanı bulduk. Etkinliğin detaylarını iç sayfalarımızda inceleyebi-
lirsiniz. Benzer çalışmaları diğer Ticaret Odaları ve OSB’lerle de gerçekleştireceğiz.

İŞ ORTAKLIĞI ANLAŞMALARI ve SATINALMA EKOSİSTEMİ

Satınalma Dergisi ekosistemimiz ve iş çevremiz günden güne büyüyor. Alıcısı, üreticisi, tedarikçi, satıcısı, yönetici ve çalışanları ile tüm sektörlerden bir paydaşımızın olması bize büyük güç katıyor. Ülke çapında tüm sektörlere hitap etmemiz bize gurur veriyor. Ticaretini geliştirmek, satış hede erini artırmak isteyen rma ve yöneticilerini iş ortaklığı anlaşmalarına davet ediyoruz. Satınalma Dergisi, internet web sitesi, mobil uygulamaları ve sosyal medya gücü ile rma ürün ve hizmetlerinize fırsatlar sunuyor. Pazarlama çalışmaları yanı sıra doğrudan satış ortaklığı ile yeni iş modelleri geliştiriyoruz. Satınalma Web Mobil Uygulaması içerisinde satış ortaklığı anlaşmaları üzerinden ürün ve hizmet satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ÜCRETSİZ EĞİTİMLERİMİZ DEVAM EDİYOR

Süreç Yönetimi ve Tedarik Zinciri Operasyonel Referans Modeli (SCOR) Eğitimi – 21 Şubat 2018 Çarşamba Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Binasında… SCOR Eğitimine tüm yöneticilerimizi bekliyoruz.

SCOR ÇALIŞMA GRUBUMUZA KATILIN

Süreç Yönetimi ve Tedarik Zinciri Operasyonel Referans Modeli (SCOR) Çalışma Grubu işletme süreçleri- nin tanımlanması, iyileştirilmesi ve performans yönetimi alanında çalışmalar üretmek amacıyla kurduk.

Satınalma Web mobil uygulama içerisinde katılımcı formunu doldurarak grubumuza üye olabilirsiniz.

Ana faaliyet alanlarımız:
• Sektörlerinde en iyi örneklerin (başarı hikayelerinin) incelenmesi • Süreç yönetimi üzerine çalışanlar arasında iletişim (networking) • Eğitim faaliyetlerinde bulunmak
• Üyeler arasında bilgi &materyal paylaşımları

Sektörler bazında tutulan anahtar performans göstergelerinin neler olduğu ve bu göstergelerin sürdürüle- bilirliği üzerine çaba gösterilmektedir. Tedarik Zinciri Operasyonel Referans Modeli (SCOR) başta olmak üzere bu alandaki örnekler ve uygulamadaki faydalar ve yaşanmakta olan zorluklar üyeler arasında tartışılacaktır.

Yürütülen faaliyetler “Satınalma Web” Mobil Uygulama üzerinde gerçekleştirilmektedir. Makale ve sunum vb. materyaller e-öğrenme sisteminde yer alacaktır.

SATINALMA WEB MOBİL UYGULAMASI

Satınalma Web aplikasyonumuz çok tuttu. Güncel ekonomi haberlerinden tedarik zinciri mesleki bilgi- lerine kadar hedef kitlemize uygun gelişmeleri burada yayınlıyoruz. Ayrıca burada her ay kullanıcılarımıza 4 farklı alanda toplam 20 kitap armağan ediyoruz. Kitapları kargo ile adresinize gönderiyoruz.

İşlerinizde bol kazançlar diliyorum. Yeni sayımızda görüşmek ümidiyle.

Prof. Dr. Murat ERDAL
Editör

 

 

SATINALMA DERGİSİ’NE ABONE OLUN

Türkiye’nin Satınalma alanındaki lider dergisi Satınalma Dergisi’ne abone olmanın şimdi tam zamanı.

İster Apple Gazetelik Uygulaması Üzerinden, İster Android Uygulaması Üzerinden İsterseniz Basılı Dergi Aboneliği ile Satınalma Dergisi’ni edinebilirsiniz. Üstelik yayınlanmış 59 sayı  Apple ve Android Uygulamasında sizleri bekliyor.

APPLE iPHONE / iPAD ve ANDROID MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ABONELİK BEDELİ: 10,49 TL’dir.

Uygulama içerisinden yayınlanmış tüm sayılara erişebilirsiniz. Geçmiş sayıların her birini 4,49 TL karşılığında edinebilirsiniz.

google-play-tr@2x

app-store-tr@2x

BASILI DERGİ ABONELİĞİ

Satınalma Dergisi yıllık abonelik bedeli (12 sayı) 100 TL’dir. Kargo ve KDV Fiyata Dahildir.

Abonelik ücretini aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırarak, dekontu ve abonelik formunu abone@satinalmadergisi.com adresine gönderdiğiniz taktirde Satınalma Dergisi düzenli olarak adresinize gönderilecektir.

ABONELİK FORMU

SATINALMA DERGİSİ KİŞİ ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Kişi olarak abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

SATINALMA DERGİSİ FİRMA ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Firmanız adına abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Banka: Garanti Bankası

Şube:    Küçükyalı

IBAN:   TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

Satınalma_Dergisi

SATINALMA DERGİSİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Teknokent A.Ş.

Üniversite Mah. 37/1  1. Kat No:105 Avcılar – İstanbul

Tel: (0546) 740 10 10 ve (0212) 509 56 56

endustriyelticaret2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here