Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Dış Ticaret / Ekonomi - Finans

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı ile 2018 hedeflerinizi büyütün

İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı ile 2018 hedeflerinizi büyütün
Satınalma Mobil Uygulama

21-25 Şubat 2018 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, katılımcı bazında %55 büyüyerek, 5 salon 40 bin metre kare alanda güçlü iş bağlantıları ve fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

2018 yılı hedeflerini artırarak devam eden İstanbul Kırtasiye Ofis Fuarı, yeni katılımcı sayısında %45 büyüme yakalarken, hedeflenen metre kare satışlarının %95’i tamamladı.

Yapılan sağlık testleri sonucu üretilen ürünlerin %98’inin güvenilirlik testinden geçmesiyle birlikte ziyaretçiler hem kaliteli ürünü uygun fiyata bulabilecek hem de bölgenin stratejik konumu itibariyle lojistik avantajlarından yararlanabilecek.

Yurtiçi ve yurtdışı heyet organizasyonu çalışmaları devam ediyor…

Yurtiçinde ve yurtdışında aktif pazarlama çalışmaları yürüten TÜYAP, hedef ülkelerde potansiyel katılımcı ve ziyaretçilerle birebir iletişime geçti.

T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın ve Moskova, Sofya, Tahran, Tiflis, Üsküp ve Kahire’de yer alan TÜYAP yurt dışı ofislerinin desteğiyle Makedonya, Bosna Hersek, Kosova, Sırbistan, Ukrayna, Moldova, Azerbaycan, Gürcistan, Ürdün, Kıbrıs, Irak, Kahire, Bulgaristan, Filistin, İsrail, Mısır, Suudi Arabistan, Yemen ve Yunanistan’dan heyet organizasyonu yapılacak. Yurtdışı heyet organizasyonlarının yanı sıra Anadolu’da faaliyet gösteren perakendeci, toptancı firmaların fuara gösterdiği yoğun talebi karşılamak için Ticaret Odalarının da desteği alınarak 1000’in üzerinde perakendeci fuarda ağırlanacak.

MYTÜYAP ile B2B görüşmeleri tek bir platformdan organize etmek artık çok kolay…

Gerçek zamanlı iç mekan yönlendirme sistemi, detaylı katılımcı araması, etkinlik takvimi ve elektronik yaka kartı gibi özellikler ile benzersiz ve zahmetsiz bir fuar deneyimi sunan MYTÜYAP mobil uygulaması artık B2B eşleştirme sistemiyle katılımcı ve ziyaretçilere hizmet veriyor.

Eşleştirme sistemi sayesinde fuarda sergilenen ürün ve hizmetlerle ilgilenen ziyaretçiler, online davetiyelerini aldıktan sonra ilgilendikleri ürün grubu kapsamında eşleşen firmaları hem sistemde hem de e-posta olarak görüntüleyebilecek. Buna bağlı olarak katılımcı markalar da fuar öncesi kendisiyle ilgilenen tüm ziyaretçilerle toplantılarını tek bir platform üzerinden kontrol edebilecek.

MYTÜYAP’ı google play ve app storelardan ücretsiz indirerek ziyaretçilere sunduğumuz bu eşsiz fırsatlardan yararlanmak ve fuar programını önceden yaparak zamanı doğru kullanmak mümkün.

 

Lansman ürünleri bu yıl da etkinlik alanında ilk kez sergilenecek…

Güvenilirliği tescillenmiş ürünlerin sergilendiği fuarda bu yıl da birçok marka ürün lansmanını etkinlik alanında sergileyebilecek ve workshop alanında uygulamalı olarak tanıtma imkanı bulabilecek.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun

Satınalma Web Uygulaması ile
Satınalma Cep'te !
* Satınalma Web, kullanıcı dostu ve reklamsız bir içerik okuma ve izleme deneyimi sunar.

* Tüm sektörlerden en yeni gelişmeleri ve ticaret trendlerini takip edebilirsiniz.

* Kategori sponsorları ve 8 Avantaj İş Ortaklığı Programı kurumsal üyelerinin paylaşımları, ürün/hizmet kampanyaları uygulama içerisinde sunulmaktadır.