Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Şirket Haberleri

Hilti 5 Milyon TL’lik Yeni Teknik Servisini Açtı

Hilti 5 Milyon TL’lik Yeni Teknik Servisini Açtı
Satınalma Mobil Uygulama

İnşaat profesyonellerine ileri teknolojiyle donatılmış inovatif çözümler sunan Hilti, 5 milyon TL yatırımla hayata geçirdiği 120 bin makine tamir kapasiteli yeni teknik servisinin açılışını gerçekleştirdi. Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan 3 bin 500 metrekare kapalı alana sahip yeni teknik servis ile Hilti’nin operasyon hızı büyük ölçüde arttı.

Ar-Ge temelli kaliteli ürünleriyle yapı sektörüne değer katan Hilti, müşteri beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği yeni teknik servisi ile inşaat profesyonellerinin çalışma hayatlarını ciddi oranda kolaylaştırmayı amaçlıyor. Hilti’nin, pazardaki Hilti makinelerinin sayısında yaşanan hızlı artışa bağlı olarak Tuzla Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 5 milyon TL’lik yatırımla hayata geçirdiği Teknik Servis ve Eğitim Merkezi’nin yıllık 120 bin makine tamir kapasitesi bulunuyor.

Uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerin yanı sıra hizmet kalitesiyle de farklılaşmaya devam eden Hilti’nin yeni Teknik Servis ve Eğitim Merkezi, 3 bin 500 metrekare kapalı alana sahip üç katlı bir binadan oluşuyor. Binanın birinci katı teknik servis, ikinci katı ofis ve çalışanlar için sosyal alan, üçüncü katı ise eğitim ve konferans alanı olarak kullanılıyor.

Önceki yerleşkeye göre üç kat daha geniş

Önceki yerleşkeye göre üç kat daha geniş bir alana kurulan yeni teknik serviste, yenilenen ve sayısı artırılan makineler ve segmentlere göre sınıflandırılan uluslararası standartlardaki tezgahlar ile operasyon hızı büyük ölçüde artıyor. Yıkama kazanları sayısının iki katına, toz toplama makineleri sayısının ise dört katına çıkarıldığı yeni serviste, son teknoloji elmaslı sistemler test makinesi ve kumlama yöntemiyle temizleme yapabilen kompresörlü yıkama cihazı sayesinde, müşterilerin özellikle yatırım bedeli yüksek olan duvar kesme ve karot makinelerinin tamirleri daha kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun

Satınalma Web Uygulaması ile
Satınalma Cep'te !
* Satınalma Web, kullanıcı dostu ve reklamsız bir içerik okuma ve izleme deneyimi sunar.

* Tüm sektörlerden en yeni gelişmeleri ve ticaret trendlerini takip edebilirsiniz.

* Kategori sponsorları ve 8 Avantaj İş Ortaklığı Programı kurumsal üyelerinin paylaşımları, ürün/hizmet kampanyaları uygulama içerisinde sunulmaktadır.