Satınalma Dergisi Aralık 2017 – 60. Sayı Yayınlandı

0
792
Satınalma Mobil Uygulama

Değerli okuyucular,

2017 son sayımız bizim için çok önemli. 5. Senemizi 60. Sayımızı geride bırakıp
6. yılımıza giriyoruz. Yıllar çok çabuk geçti. Bu süreçte yanımızda olan tüm okuyucularımıza, yazarlarımıza ve şirketlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.

Satınalma Cep’te… Tedarik Zinciri Cep’te… Hedef 100.000 telefon… 

Kısa zamanda teknoloji ailesi oluşturduk. Gurur duyuyoruz.

Ticaret ve mesleki gelişim odaklı SatınalmaDergisi.com, E-Pazaryeri EndustriyelTicaret.com, Teknoloji haber sitesi StartupVadisi.com ve eğitim odaklı TedarikZinciri.org olmak üzere 4 Portalımız ve 6 mobil uygulamamız var.
Bütün bu web siteleri ve mobil uygulamalar firmalarımızın işbirliğine açık.

Satınalma Web Mobil uygulaması içerisinde Kategori Sponsorlukları başlattık. Firmalar lojistik, enerji, filo, ofis-kırtasiye tüm aklınıza gelebilecek alanlarda sponsor olabilir. Kampanya, fırsat veya indirim düzenleyebilir. İşbirliklerimiz meyvelerini vermeye başladı.

Kategori sponsorumuzla Satınalma Web Mobil Uygulamasını indirenler arasında her ay 4 kategoride 20 kitap hediye ediyoruz. Hediyeler ve kampanyalar daha da artacak. 2018’de 100.000 telefonda olmayı hedefledik. Ticaretini geliştirme düşüncesindeki firmalar için harika mecralar.

Kobi İş Paketi Nedir ? Nasıl Ortaya Çıktı? 

Küçük ve orta ölçekli işletmelerimiz ülke ekonomimizin büyük gücü. Ekonomi daraldığında en çok sıkıntıya düşen işletmeler de bu kesimi oluşturuyor. Dolayısı ile onlarla birlikte çalışabilecek ve onlardan güç alacak bir işbirliği kurguladık.
Küçük bir kuvvet uygulayarak doğru sonuçları sağlayacak “kaldıraç etkisi” iş modelimiz sloganımız ise “Birlikte Çok Daha Güçlüyüz” oldu.

Kobi firma ürün ve hizmetleri hakkında bilgi ve marka algısının oluşturulmasında uygun bütçe ile onlarla birlik oluşturarak destek oluyoruz.

Endüstriyel pazarda firma ve ürün tanıtımları, bültenler için doğru reklam mecraları, e-pazaryeri, iş ilanı yayınlama ve doğru personeli bulma, kurumsal eğitim desteği. Kobilere sunulan bütün bu hizmetleri yöneticilerle toplantı yaparak ihtiyaca uygun bir şekilde değerlendiriyor ve ilerliyoruz. Karşılıklı güven ve açıklık bizim için çok kıymetli. Kobi iş paketinin firmaya maliyeti ise yılda sadece129 TL.

Satış, Eğitim, İş İlanı, E-Pazaryeri…

Şirketlerimize her alanda desteğe hazırız. Tüm teknoloji altyapımız, mevcut mecralarımız, insan kaynağımız ve networkümüzle yanınızdayız. Girişimcilerimiz kapsamlı bilgiyi
www.tinova.com.tr/8avantaj  adresinden bulabilirler. Bizimle murat.erdal@tinova.com.tr üzerinden de doğrudan temas edebilirler.

Yeni yılın ülke ekonomisine ve şirketlerimize bolluk, bereket ve hayırlı kazançlar getirmesini temenni ediyorum.

Saygılarımla,

Prof. Dr. Murat ERDAL
Editör 

 

Türkiye’nin Satınalma alanındaki lider dergisi Satınalma Dergisi’ne abone olmanın şimdi tam zamanı.

İster Apple – Android Uygulaması Üzerinden İsterseniz Basılı Dergi Aboneliği ile Satınalma Dergisi’ni edinebilirsiniz. Üstelik yayınlanmış 58 sayı  Apple ve Android Uygulamasında sizleri bekliyor.

APPLE iPHONE / iPAD ve ANDROID MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ABONELİK BEDELİ: 10,49 TL’dir.

Uygulama içerisinden yayınlanmış tüm sayılara erişebilirsiniz. Geçmiş sayıların her birini 3.49 TL karşılığında edinebilirsiniz.

google-play-tr@2x

app-store-tr@2x

BASILI DERGİ ABONELİĞİ

Satınalma Dergisi yıllık abonelik bedeli (12 sayı) 100 TL’dir. Kargo ve KDV Fiyata Dahildir.

Abonelik ücretini aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırarak, dekontu ve abonelik formunu abone@satinalmadergisi.com adresine gönderdiğiniz taktirde Satınalma Dergisi düzenli olarak adresinize gönderilecektir.

ABONELİK FORMU

SATINALMA DERGİSİ KİŞİ ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Kişi olarak abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

SATINALMA DERGİSİ FİRMA ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Firmanız adına abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Banka: Garanti Bankası

Şube:    Küçükyalı

IBAN:   TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

 

Satınalma_Dergisi

SATINALMA DERGİSİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Teknokent A.Ş.

Üniversite Mah. 37/1  1. Kat No:105 Avcılar – İstanbul

Tel: (0546) 740 10 10 ve (0212) 509 56 56

endustriyelticaret2

İlk sayfa Aralık2017

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here