Satınalma Dergisi Ekim 2017 Çıktı

0
357
Satınalma Mobil Uygulama

Değerli Satınalma Okuyucuları,

Ekim ayı ile birlikte yeni bir döneme giriyoruz. Sene sonu hede erimiz gözden geçirilmeye başlanırken yeni yıla ilişkin ön değerlendirmelerde yavaş yavaş başlıyor. Bu sayımızda yine birbirinden değerli yazı ve röportajları dikkatinize sunuyoruz. Tüm yazar ve şirketlerimize teşekkür ediyorum.

Bu sayımızla birlikte yeni girişimlerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Şirketinize Yük Getirmeyen İş Ortaklığı Modeli

6.000’den fazla yönetici ve şirket üyemiz, Satınalma Dergimiz, Startup Vadisi.com Tekno- Girişimci Platformumuz ve Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitim Portalımızla daima yanınızdayız. Ticaret toplantılarımız ve eğitim organizasyonlarımızla networking ağımızı güçlendiriyoruz.

http://www.EndüstriyelTicaret.com üyesi firmalarımızdan başlayarak tüm örgütsel pazarda iş yapan şirketlerimizle ticaret artırıcı yeni iş ortaklığı modeli geliştirdik. Tüm şirketlerimizin ortak hede satışlarını artırmak. Bu hedefe yönelik olarak birlikte çalışma arzusundayız.

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak sizlerle iş ortaklığı modeli ve bir sözleşme gerçekleştirelim. Ürün ve hizmetlerinizin tutundurulmasında yeni kanallar açalım. Satış performansına dayalı gelir modeli içeriğini birlikte belirleyelim. İşbirliğinin çerçevesini belirlemek ve iş ortaklığı sözleşmesi için sizlerle bir araya gelelim.

Küresel pazara iş yapan işletmelerimiz için http://www.BuyerNetwork.net adıyla da Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri ile hizmet vermeye devam edecek. Ürün ve hizmetlerinizi bu portal üzerinden yurtiçi ve uluslararası pazarlara rahatlıkla sunabileceksiniz. Yurtdışı temaslarınızda görüştüğünüz yöneticilere ve şirketlerine bilgi verebilirsiniz.

Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitim Portalımız http://www.TedarikZinciri.org

Tedarik zinciri yönetimi eğitim portalımız kısa sürede popüler hale geldi. Sizlerden çok güzel bildirimler alıyoruz.

OSB ve STK’larla Eğitim İşbirlikleri

Tüm Türkiye’de STK’lar ve kamu kuruluşları ile (Organize Sanayi Müdürlükleri, Ticaret ve Sanayi Odaları vd.) ücretsiz eğitim işbirlikleri gerçekleştirme düşüncesindeyiz. 13 Eylül 2017 tarihinde Osoline üye rmalarla Satınalma ve Tedarik Zinciri Yönetimi eğitimimizi gerçekleştirdik. İlerleyen dönemde bu işbirliğini güçlendirici adımlarımız olacak.

Eğitim Takvimimiz (Ücretsiz)

4 Ekim 2017 Tedarikçi Performans Değerlendirme – Çerkezköy TSO 15 Kasım 2017 Müzakere ve Pazarlık Teknikleri – Çerkezköy TSO

http://www.TedarikZinciri.Org eğitim portalımızda eğitim içeriklerini inceleyebilirsiniz. Yazı, makale, şirket haber ve bültenlerinizi gönderen arkadaşlarımızın çalışmalarına Dergi ve Eğitim Portalımızda yer vermekten büyük mutluluk duyacağız.

Kariyerinizde başarı işlerinizde güzel kazançlar diliyorum.

EDİTÖR

PROF. DR. MURAT ERDAL

www.muraterdal.com

SatınalmaDergisi_Ekim2017

Türkiye’nin Satınalma alanındaki lider dergisi Satınalma Dergisi’ne abone olmanın şimdi tam zamanı.

İster Apple – Android Uygulaması Üzerinden İsterseniz Basılı Dergi Aboneliği ile Satınalma Dergisi’ni edinebilirsiniz. Üstelik yayınlanmış 58 sayı  Apple ve Android Uygulamasında sizleri bekliyor.

APPLE iPHONE / iPAD ve ANDROID MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ABONELİK BEDELİ: 10,49 TL’dir.

Uygulama içerisinden yayınlanmış tüm sayılara erişebilirsiniz. Geçmiş sayıların her birini 2,69 TL karşılığında edinebilirsiniz.

google-play-tr@2x

app-store-tr@2x

BASILI DERGİ ABONELİĞİ

Satınalma Dergisi yıllık abonelik bedeli (12 sayı) 100 TL’dir. Kargo ve KDV Fiyata Dahildir.

Abonelik ücretini aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırarak, dekontu ve abonelik formunu abone@satinalmadergisi.com adresine gönderdiğiniz taktirde Satınalma Dergisi düzenli olarak adresinize gönderilecektir.

ABONELİK FORMU

SATINALMA DERGİSİ KİŞİ ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Kişi olarak abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

SATINALMA DERGİSİ FİRMA ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Firmanız adına abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Banka: Garanti Bankası

Şube:    Küçükyalı

IBAN:   TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

 

Satınalma_Dergisi

SATINALMA DERGİSİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

İstanbul Üniversitesi İstanbul Teknokent A.Ş.

Üniversite Mah. 37/1  1. Kat No:105 Avcılar – İstanbul

Tel: (0546) 740 10 10 ve (0212) 509 56 56

endustriyelticaret2

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here