Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Kampanyalar

​Babalar Günü’nün en özel hediyesi Doğtaş’tan: Oscar Baba Koltuğu

​Babalar Günü’nün en özel hediyesi Doğtaş’tan: Oscar Baba Koltuğu
Satınalma Mobil Uygulama

Doğtaş, yaklaşan Babalar Günü için babasını mutlu etmek isteyenlere şık, rahat ve konforlu bir hediye seçeneği sağlıyor. İşin ve hayatın yorgunluğunu atmak üzere dizayn edilen Oscar Baba Koltuğu farklı hediye alternatifi arayanlar için de bulunmaz bir seçenek sunuyor.

Babalar Günü’ne özel, Doğtaş mağazalarında yerini alan Oscar Baba Koltuğu, rahat ve yüksek konforlu bir kullanıma sahipken, farklı dokuları, zengin kumaş seçenekleriyle de babanızın zevkine uygun alternatifler sunuyor.

Yorucu ve uzun bir günün ardından tüm yorgunluğu ve stresini ortadan kaldırmak için tasarlanan Oscar Baba Koltuğu uzanma ve ayak uzatma mekanizması ise konforu bir üst seviyeye taşıyor. TV koltuğu diye de adlandırılan, oturulduktan sonra hafifçe arkaya itilerek mekanizması aktif hale gelen bir özelliğe sahip olan Oscar Baba Koltuğu, salonların başköşesi olacak ve bu koltuktan babanız kalkmak istemeyecek.

Oscar Baba Koltuğu, Babalar Günü’ne özel 1.550 TL fiyatıyla Doğtaş mağazalarında…

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun

Satınalma Web Uygulaması ile
Satınalma Cep'te !
* Satınalma Web, kullanıcı dostu ve reklamsız bir içerik okuma ve izleme deneyimi sunar.

* Tüm sektörlerden en yeni gelişmeleri ve ticaret trendlerini takip edebilirsiniz.

* Kategori sponsorları ve 8 Avantaj İş Ortaklığı Programı kurumsal üyelerinin paylaşımları, ürün/hizmet kampanyaları uygulama içerisinde sunulmaktadır.