Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

MANŞET / Şirket Haberleri

Satınalma Dergisi Mayıs 2017

Satınalma Dergisi Mayıs 2017

Değerli Okuyucular,
Merhaba,
26 Nisan 2017 tarihinde Tasarımdan Süreç İyileştirmeye Tedarik Zinciri Yönetimi Başarı Hikayeleri Konferansını 360 katılımcı ile gerçekleştirdik.
İstanbul başta olmak üzere Çerkezköy, Çorlu, Gebze, Tuzla, Kocaeli, Adapazarı, Bursa, Bilecik, Ankara, İzmir, Adana, Gaziantep ve Di- yarbakır’dan misa rlerimizi ağırladık. Bu sevi- yede zengin katılım bizleri gururlandırdı. Tüm konuşmacılarımıza, katılımcılarımıza ve destekleyen kuruluşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyoruz.
Mayıs sayımızı ağırlıklı olarak Başarı Hikaye- leri Konferansımıza ayırdık. Konferans görüntüleri ve şirket başarı hikayelerinden kesitleri bir araya getirdik. Süreç iyileştirmelerini derinlemesine in- celemek isteyenler Tedarik Zinciri Yönetimi kitabını Beta Yayıncılık’tan
( http://www.betayayincilik.com ) temin edebilirler.
Konferans ile ilgili çok önemli geri bildirimler alıyoruz. Gelecek etkinlik planlamaları için öneriler gelmeye başladı. Envanter planlamasından startup yönetimine, endüstri 4.0’dan iş güvenliğine ka- dar uzanan bir alanda etkinlik talepleri oluşmaya başladı. “Şeridinde kal” anlayışı ile önceliklerimizi planlıyoruz.
Konferans sunum videolarını ve fotoğra arı yakında sizlerle paylaşacağız.
Haziran sayımızda görüşmek üzere,

PROF. DR. MURAT ERDAL

http://www.muraterdal.com/

MAYIS2017

Türkiye’nin Satınalma alanındaki lider dergisi Satınalma Dergisi’ne abone olmanın şimdi tam zamanı.

İster Apple Gazetelik Uygulaması Üzerinden, İster Android Uygulaması Üzerinden İsterseniz Basılı Dergi Aboneliği ile Satınalma Dergisi’ni edinebilirsiniz. Üstelik yayınlanmış 47 sayı  Apple ve Android Uygulamasında sizleri bekliyor.

APPLE iPHONE / iPAD ve ANDROID MOBİL UYGULAMA ÜZERİNDEN ABONELİK BEDELİ: 10,49 TL’dir.

Uygulama içerisinden yayınlanmış tüm sayılara erişebilirsiniz. Geçmiş sayıların her birini 3.49 TL karşılığında edinebilirsiniz.

google-play-tr@2x

app-store-tr@2x

BASILI DERGİ ABONELİĞİ

Satınalma Dergisi yıllık abonelik bedeli (12 sayı) 100 TL’dir. Kargo ve KDV Fiyata Dahildir.

Abonelik ücretini aşağıda belirtilen hesap numarasına yatırarak, dekontu ve abonelik formunu abone@satinalmadergisi.com adresine gönderdiğiniz taktirde Satınalma Dergisi düzenli olarak adresinize gönderilecektir.

ABONELİK FORMU

SATINALMA DERGİSİ KİŞİ ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Kişi olarak abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

SATINALMA DERGİSİ FİRMA ADINA ABONELİK FORMU İÇİN TIKLAYINIZ.  (Firmanız adına abone olmak istiyorsanız bu formu doldurunuz.)

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Tinova Bilişim Teknolojileri A.Ş.

Banka: Garanti Bankası

Şube:    Küçükyalı

IBAN:   TR30 0006 2000 7090 0006 2978 53

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun