Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

MANŞET / Şirket Haberleri

Tedarik Zinciri Başarı Öyküleri Konferansı (Fotoğraf ve Videolar)

Tedarik Zinciri Başarı Öyküleri Konferansı (Fotoğraf ve Videolar)

Türkiye’nin Lider Şirketleri Tedarik Zinciri Başarı Hikayelerini Paylaştı

Dünyada rekabetin anahtarı tedarik zincirlerinizi ne ölçüde verimli yönettiğinizle doğrudan bağlantılı hale geldi. Tüm şirketler operasyonları daha hızlı ve düşük maliyerlerle sürdürme çabası içerisinde. Doğru tahminlemeden başlayarak envanter seviyelerinin takibi ve tüm operasyonlarının e-iş uygulamaları üzerinden izlenmesine kadar tüm süreçlerin yönetimi ise tedarik zinciri yönetiminde kendisini buluyor. İşletmeler tedarikçi ilişkilerinden depolama ve dağıtım operasyonlarına uzanan tüm ürün, bilgi ve para akışlarının koordinasyonu üzerinde yoğun çaba sarf etmektedir.

Sektörel Tedarik Zinciri Uygulamaları Metriklerle Tartışıldı.

Sağlıktan demir çelike otomotivden lojistike başarı hikayeleri İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi çatısında tartışıldı. Prof. Dr. Murat Erdal koordinatörlüğünde gerçekleşen Konferansta Acıbadem, Gıda 360, Bimsa, Tinova Bilişim, Aksa Jeneratör, Turkcell, Siemens, Tosçelik, Bursa Ecza Kooperatifi, Orka Banyo, KSN Lojistik, Temesist Depo Raf Sistemleri, Nora Uluslararası Taşımacılık, C-Otomotiv sektörel başarı hikayelerini paylaştı.

500 katılımcı tam gün süren etkinlikte sektörel uygulamaları izleme imkanı buldu.

Şirketler Tedarik Zinciri Yönetimi içerisinde yer alan operasyonlarını anahtar performans göstergeleri ile iyileştirme sonrası durumla karşılaştırmalı olarak katılımcılarla paylaştılar. Prof. Dr. Murat Erdal, konuşmasında sektörel tedarik zinciri operasyonlarının örnek oluşturacak başarılı uygulamalar üzerinden tartışılmasını çok faydalı buluyoruz. Böylelikle her işletme tedarik zinciri yol haritasını değerlendirebilmekte, yapılan hatalardan dersler çıkarabilmektedir” dedi.

Tedarik Zinciri Yönetimi Mobil Uygulamaları Tanıtıldı

Konferansta ayrıca son dönemde gelişmekte olan tedarik zinciri yönetimi mobil uygulamaları, satınalma ve tedarik zinciri profesyonelleri mesleki sosyal ağı BuyerNetwork.net ve Nar İş Dünyası tanıtıldı.

Etkinlik Adı: -Tasarımdan Süreç İyileştirmeye-
TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİMİ BAŞARI HİKAYELERİ KONFERANSI
26 Nisan 2017 Çarşamba
Yer: İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi

KONFERANS VİDEOLARI HAZIRLANMAKTADIR. KISA BİR SÜRE İÇERİSİNDE TÜM OTURUMLAR YÜKLENECEKTİR. SAYFAYI FAVORİLERİNİZE EKLEMEYİ UNUTMAYINIZ.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun