Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Etkinlikler / MANŞET

Davet: Dijital Çağda Pazarlama Zirvesi (3 Mayıs 2017)

Davet: Dijital Çağda Pazarlama Zirvesi (3 Mayıs 2017)

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Kulübü tarafından yedi senedir başarı ile gerçekleştirilen ekonomi ve iş dünyasının nabzını tutan temaları işleyen “Beyazıt Yönetim Zirvesi” üniversite öğrencileri ve kurumsal firmaların yanı sıra çeşitli sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla gerçekleşen bir kariyer zirvesidir.

Profesyonel yöneticilerle geleceğin yönetici adaylarını buluşturarak; onlara kariyer planlaması ve ekonomik, toplumsal, sosyal perspektif kazandırmayı amaç edinen bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Beyazıt Yönetim Zirvesi, “Dijital Çağda Pazarlama” teması ile 3 Mayıs 2017 tarihinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.

ThinkNeuro CEO’su Yener Girişken, Microsoft Türkiye Yazılım Geliştirme Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Cavit Yantaç ve SAP pazarlama direktörü Erdem Aksakal ve Erim Hısım gibi daha bir çok lider ismin konuşmacı olarak yer alacağı etkinlikte katılımcılar arasında birebir bilgi paylaşımı gerçekleşmekte, öğrencilere yönelik iş ve staj imkânları ile birlikte öğrencilerin eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayan yarışmalar ve sosyal aktiviteler ile keyifli bir hal almaktadır. Firmaların liderlik hikâyelerinin ve lider kalabilmek adına uyguladıkları rekabet stratejilerinin yol gösterici nitelikte olmasının hedeflendiği bu etkinliğe katılım ücretsizdir.

ÜCRETSİZ KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ.

BYZ17

BYZ2

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun