Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Lojistik

Pit Start teslimat ağındaki markalarını İpekyol Machka ve Twist ile genişletmeye devam ediyor

Pit Start teslimat ağındaki markalarını İpekyol Machka ve Twist ile genişletmeye devam ediyor

İpekyol, Machka ve Twist markalarını çatısı altında bulunduran Ayaydın & Miroglio, aynı gün teslimatlarını Pit Start’a emanet etti.

Yüz binlerce kadının farklı beğenilerine hitap eden Ayaydın & Miroglio Grubu, İpekyol, Twist ve Machka markaları ile tekstil sektörünün en çok arzu edilen kadın giyim ürünlerini ve aksesuarlarını tasarlıyor. Yurt içinde ve yurt dışındaki mağazalarında farklı bir alışveriş deneyimi yaşatan, modern kadının yaşam tarzına ilham veren marka unvanına sahip Ayaydın & Miroglio Grubu, teslimatın güvenilir adresi olan ve geleneksel teslimat yöntemlerinden farklı olarak, Pazar günleri de dahil 7/24 aynı gün içerisinde teslimat gerçekleştiren Pit Start’ı tercih ederek, ürünlerini müşterinin istediği saat diliminde teslim ediyor.

Pit Start Genel Müdürü Mehmet Ali Altaca konuyla ilgili yaptığı açıklamada;

“Türkiye’nin en önemli kadın hazır giyim firmalarından biri olan Ayaydın & Miroglio Grubu gibi çokuluslu öncü bir kuruluş ile gerçekleştirdiğimiz işbirliğinden dolayı mutluyuz. Pit Start, sektörün ve e-ticaret müşterilerimizin ihtiyaçlarından yola çıkarak geliştirilen, güvenli bir teslimat hizmeti. Kurye ekibimiz, yeni nesil tüketicinin özellikle ihtiyaç duyduğu hız, güven ve nezaketi sağlamak üzere kuruldu. Pit Start güvencesiyle e-ticaret sitelerinden alınan ürünler, alıcının adresi yoksa bile randevulu olarak gün içerisinde müşterinin uygun olduğu zaman diliminde istediği herhangi bir noktaya teslimat gerçekleştirilebiliyor. Online alışverişlerde müşteri ihtiyaçlarını doğru biçimde, en kısa sürede ve uygun kalitede karşılanmasına önem veren İpekyol, Twist ve Machka, hızlı ve sorunsuz teslimat için Pit Start’ı tercih etti. Çoğu tüketicinin yaşadığı teslimat sorununa çözüm olan Pit Start, bu vesileyle internet alışverişlerinde en fazla karşılaşılan sorunlardan birini ortadan kaldırıyor” dedi.

İpekyol, Machka ve Twist Genel Müdürü Uğur Ayaydın yapılan anlaşma doğrultusunda; “Müşterimizin tercihlerini, ihtiyaçlarını daha net görmek ve buna uygun çözümler üretme arayışımız devam ediyor. Hedefimiz müşterilerimizin alışverişlerinde hiçbir zorluk çekmeden, kolaylıkla işlemlerini tamamlayabilmeleri, istedikleri ürüne hemen ulaşabilmeleri ve ürün teslimatlarını tam zamanında alabilmeleri. Pit Start’ın hizmet anlayışı, yenilikçi, güvenilir ve dinamik bir ekibe sahip olması dikkatimizi çekti. Bu işbirliğiyle tüm müşterilerimize aynı gün istedikleri yere ve istedikleri saatte teslimat gerçekleştirebileceğiz. Pit Start bu sektörde önemli bir ihtiyaca cevap oldu” dedi.

Sosyal Ağlarınızda Paylaşın

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Olun